Інтегральні Комплексні Системи

Контрактне виробництво

Вивідний DIP монтаж

Вивідний DIP монтаж (ручне паяння) застосовують у разі невеликих партій плат дослідних зразків, під час паяння THT компонентів після встановлення SMD-комплектуючих на автоматичному монтажі. До плюсів цього виду монтажу можна віднести можливість виконати монтаж будь-якого ступеня складності.

Поверхневий SMD монтаж

ІКС має власне високотехнологічне обладнання. Для надання послуги SMD монтажу зараз наша компанія готова запропонувати три установники smd компонентів для дрібних серій та три укомплектованих сучасним обладнанням ліній поверхневого монтажу загальною продуктивністю 150 тис. комп/год. 

Виготовлення джгутів і кабелів

Технологічні можливості виробництва: автоматичне мірне різання і зачищення дротів, у тому числі зі зсувом діаметром від 0,07 до 4 кв. мм; виготовлення джгутів і кабельних збірок з роз’ємами під пайку; обтиск роз’ємів стандартів IDC (на плоскі та одиночні кабелі); обтиск на дроти кабельних наконечників: HU, PHU, BLD, BLS, Mini-Fit MF-F, Mini-Fit MF-M, та ін.

Збірка в корпус

Фахівці нашої складальної дільниці можуть провести складання зібраних плат у корпус, а також розпаяти і провести міжплатні кабельні з’єднання всередині корпусу.

За необхідності ми можемо доопрацювати наявний корпус.

Ознайомтесь з вимогами для оформлення замовлення, або зв’яжіться з нами для уточнення інформації, що вас цікавить.

Як замовити

?

Які вимоги

?

Зв'яжіться з нами зараз

або надішліть нам повідомлення і ми зв’яжемося з вами:

  Настискаючи "Надіслати", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності

  Повідомлення успішно відправлено!

  Залишіть Ваші контактні дані
  і наші менеджери зв’яжуться з Вами:

   Настискаючи "Надіслати", Ви приймаєте умови Політики конфіденційності